Technologie a materiály

Píše se rok 1983 když vznikají první výroby značky Gemma tehdy ještě s výrobnou na území Českoslovenka. Dnes se píše rok 2021 a výrobky značky GEMMA stále šijí zlaté české ručičky v Jihomoravském kraji. Díky přísné kvalitě, kterou klademe po celé fungování značky GEMMA na první místo, jsou naše výrobky stále spolehlivé a to i po dlouhodobém užívání. Výrobky značky Gemma se pyšní tím, že nenesou jediný komponent vyrobený v Číně. Veškeré materiály a komponety pochází z České republiky, Itálie a Anglie. Výrobky Gemma jsou již více jak 33 let vyhledávány nejen zkušenými cestovateli a dobrodruhy, ale také běžnými turisty, kteří dávají přednost špičkovému zpracování, české kvalitě a komfortu.

Cordura materiály

Pevná a odolná tkanina z texturovaných polyamidových vláken, které se vyznačují obrovskou pevností a odolností vůči otěru a jiným mechanickým rizikům poškození. Vhodná struktura vláken a sofistikovaná metoda tkaní má za následek skutečnost, že výrobky z Cordury jsou několikrát odolnější ve srovnání s tradičním nylonem. Tyto vlastnosti jsou pečlivě sledovány a kontrolovány firmou DuPont a pouze ty nejkvalitnější materiály splňující příslušná kritéria můžou nosit označení Cordura® by DuPont.

Duraflex patří k nejznámějším výrobcům plastových spon a upínacích částí na batohy a oblečení. Založena byla v USA, ale nyní má dosah po celém světě. Duraflex je průkopníkem v tomto odvětví, jak ve výrobě na zakázku, tak v poskytovaném servisu a kvalitě.

Duraflex přezky
ITW Nexus přezky

ITW Nexus poskytuje inovativní plastové přezky a uzávěry po více než 25 let. Divize jako Nexus, Fastex a Waterbury Buckle jsou známé po celém světě pro svou historii kvality a inovací. Během let se šířka ITW Nexus konstrukčních produktů rozšířila exponenciálně. Nyní jsou tyto produkty a přidružené technologie zaměřeny na příležitosti s přidanou hodnotou v oblasti bezpečnosti dětí, osobních plavebních zařízení a vojenského / obranného průmyslu.

YKK zipy to jsou kvalitní a funkční zipy známé pro svou dokonalost a perfektní zpracování. Značka zipů YKK má největší podíl na celosvětovém trhu v této oblasti. Společnost se od svého prvopočátku zabývala ruční výrobou zipů, patentek a knoflíků. Tak to zůstalo až do současnosti. Ve společnosti YKK si vyrábějí vlastní výrobní stroje, používají vlastní materiály, vyrábějí si i své vlastní zoubky a mají své vlastní unikátní výrobní postupy.

YKK Zipy